Projekt Body

Od Mamy dla Mam społeczna kampania edukacyjna dotycząca wpływu karmienia piersią i białka zawartego w mleku Mamy na prewencję chorób cywilizacyjnych, w tym otyłości.

Jesteś Mamą, za chwilę nią będziesz, a może dopiero zaczynasz rozważać macierzyństwo. Niezależnie od tego, które z tych słów Cię opisują, już teraz wiesz, że dla swojego Maluszka zrobisz wszystko. Będziesz o niego dbać, troszczyć się, zapewniając to, co najlepsze – oczywiście z myślą o jego przyszłości.

Projekt Body powstał po to, by Ci w tym pomóc, wyposażyć wszystkie mamy w wiedzę, która pomoże im zadbać o zdrową przyszłość ich dzieci. Zacznijmy jednak od początku.

Zarówno Ty, jak i każda Mama, dbacie o każdy, czasem nawet najmniejszy, drobiazg związany z tą cudowną małą istotą. W natłoku wszystkich tak ważnych spraw, czasem jednak uciekają nam te najważniejsze i dlatego właśnie powstał Projekt Body.

Na początek chcemy zdobyć Twoją uwagę, w czym pomaga nam Beata Sadowska i przygotowana przez nią kolekcja dziecięcych body. Radosne i funkcjonalne projekty sygnowane nazwiskiem tak cenionej kobiety i matki są jednak jedynie punktem wyjścia dla naszych działań. Pod szyldem marki typu „kids fahion” tak naprawdę rozpoczynamy społeczną kampanię edukacyjną skierowaną do Mam, tych obecnych i przyszłych, czyli także do Ciebie.

Uczymy kobiety, jak niezwykłe jest mleko Mamy. Dzięki swoim właściwościom nie tylko zapewnia maluszkom wszystkie niezbędne do rozwoju składniki, ale także ma wpływ na ich przyszłość. Już wyjaśniamy, jak to możliwe.

Białko to jeden z najistotniejszych elementów kobiecego pokarmu. Jego ilość zmienia się w trakcie rozwoju dziecka: na początku, w pierwszych tygodniach karmienia, jest go więcej, by później zawartość tego składnika zaczęła stopniowo spadać. Jego ilość i jakość nie są przypadkowe – mają wpływ na zdrowie dziecka w przyszłości. Mleko Mamy, zawierające to właśnie, najlepsze, białko, odgrywa ważną rolę w prewencji chorób cywilizacyjnych, w tym także otyłości.

Celem Projektu Body jest przekazywanie wiedzy na ten temat. Nie chcemy jednak robić tego w zwykły, akademicki i nudny sposób. W ten sposób przecież nie zdobędziemy Twojej uwagi. Dlatego postanowiliśmy zaprosić Cię do zabawy, gdzie zyskać możesz wiedzę, atrakcyjne body dla swojego Maluszka i możliwość zadbania o Jego przyszłe zdrowie.

Wystarczy, że wejdziesz na stronę Projekt Body, wybierzesz body projektu Beaty Sadowskiej dla swojego dziecka, przeczytasz wszystkie pojawiające się na stronie teksty, a na koniec rozwiążesz prosty quiz. W ten sposób body i wiedza będą Twoje.

 

Zapraszamy na www.projektbody.pl

Zespół PROJEKT BODY
„Nestlé Zdrowy start w przyszłość”.